DJI Avata 360 Motion Fly More Combo (DJI Goggles N3)
Koda: A12.05.0001



Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
DJI Avata 360 Motion Fly More Combo z DJI Goggles N3 – Revolucija v FPV letenju
Doživite svobodo in vznemirjenje letenja z dronom DJI Avata 360 Motion Fly More Combo. Z ultraširokim 360° pogledom, vrhunsko kamero in maksimalnim nadzorom boste uživali v edinstvenih FPV izkušnjah, ne glede na to, ali ste začetnik ali izkušen pilot.
Osupljiva 8K 360° kamera
Snemajte in fotografirajte v dih jemajoči ločljivosti 8K ter zajemite vsako podrobnost vašega leta v celotnem vidnem polju zahvaljujoč 360° kameri.
Maksimalna vodljivost in varnost
Izboljšane funkcije, kot so zaznavanje ovir, avtomatsko pristajanje in natančen GPS, zagotavljajo varen let tudi v zahtevnih pogojih.
Podaljšan čas letenja in širok doseg
Odpravite se dlje in letite dlje – 23 minut letenja in prenosni doseg do 20 000 m (CE) vam dajeta svobodo raziskovanja brez omejitev.
360° poglobljena slika – edinstven pogled na svet
Zahvaljujoč 360° kameri in izjemno širokemu vidnemu polju 200° boste pridobili povsem nov pogled na vsak let. Ustvarjajte osupljive videoposnetke in fotografije, ki vas potegnejo naravnost v dogajanje.
Stabilizacija slike zagotavlja, da je vsak posnetek popolnoma oster in gladek, ne glede na to, kako dinamično letite.
Nadstandardna zmogljivost in varnost v vsaki situaciji
DJI Avata 360 dosega največjo hitrost 64,8 km/h in obvladuje sunke vetra do 10,7 m/s. Zahvaljujoč robustni konstrukciji in naprednemu sistemu zaznavanja ovir je vaš let vedno pod nadzorom.
Letalne funkcije, kot sta avtomatsko pristajanje in GPS, bistveno zmanjšujejo tveganje za nesrečo in omogočajo varen povratek domov.
Profesionalni posnetki za kreativne ustvarjalce
Ujemite fotografije z ločljivostjo do 100 Mpx v formatih DNG in JPEG ter snemajte videe v 8K MP4. Velik senzor 1/1,1" in svetlobna jakost f/1,9 zagotavljata vrhunske rezultate tudi v slabših svetlobnih pogojih.
Notranji pomnilnik 42 GB in podpora za SD kartice do 1 000 GB nudita dovolj prostora za vaše ustvarjalne projekte.
Intuitivno upravljanje in FPV izkušnja
Kombinacija upravljalnika in FPV očal DJI Goggles N3 vas popelje naravnost v kokpit. Upravljanje je preprosto tudi za začetnike, medtem ko bodo napredne možnosti navdušile tudi zahtevne pilote.
Dovršena ergonomija in hiter odziv zagotavljata maksimalno udobje ter natančnost v vsaki situaciji.
Vzdržljivost in praktičnost na prvem mestu
Letite lahko do 23 minut z enim polnjenjem, in zahvaljujoč dvema rezervnima baterijama v kompletu boste svoje dogodivščine še podaljšali. Kompaktne dimenzije in teža 455 g olajšajo prenašanje in shranjevanje drona ter dodatne opreme.
Popoln komplet za takojšen začetek
S Fly More Combo prejmete ne le dron, temveč tudi bogato dodatno opremo: FPV očala, daljinski upravljalnik, torbo, polnilno postajo, rezervne baterije in vse potrebno za uspešne lete brez kompromisov.
Vse je pripravljeno za vaše prve vzlete, ne glede na to, ali želite snemati, dirkati ali se preprosto zabavati.
Specifikacije
| Proizvajalec | DJI |
|---|---|
| Model | Avata 360 |
| Konstrukcija | Fiksna |
| Uporaba | FPV, Za začetnike, Dirkaška |
| Upravljanje | Z upravljalnikom |
| Največja višina | 120 m |
| Največja nadmorska višina | 4 500 m |
| Največja hitrost | 64,8 km/h |
| Najdaljši čas letenja | 23 min |
| Doseg prenosa | 10 000 m |
| Doseg prenosa (CE) | 20 000 m |
| Letalne funkcije | Samodejno pristajanje, Zaznavanje ovir, GPS |
| Največja moč vetra | 10,7 m/s |
| Najvišja delovna temperatura | 40 °C |
| Najnižja delovna temperatura | -10 °C |
| Tip kamere | 360 |
| Velikost senzorja | 1/1,1 |
| Svetlobna jakost objektiva | f/1,9 |
| Min. občutljivost ISO | 100 |
| Maks. občutljivost ISO | 12 800 |
| Največja ločljivost videa | 8K (7680 × 4320) |
| Video formati | MP4 |
| Največja ločljivost fotografij | 100 Mpx |
| Foto formati | DNG, JPEG |
| Vidno polje | 200 ° |
| Funkcije kamere | Stabilizacija slike |
| Notranji pomnilnik | 42 GB |
| Reža za pomnilniško kartico | Da |
| Največja velikost SD kartice | 1 000 GB |
| Združljive pomnilniške kartice | Micro SDXC |
| Tip baterije drona | Li-Ion |
| Število baterij za delovanje drona | 1 kos |
| Baterija | 700 mAh |
| Čas polnjenja | 100 min |
| Tip baterije upravljalnika | Li-Ion |
| Število baterij v upravljalniku | 1 kos |
| Širina (razprt) | 19,9 cm (199 mm) |
| Dolžina (razprt) | 24,6 cm (246 mm) |
| Višina (razprt) | 5,55 cm (55,5 mm) |
| Teža | 455 g |
| Vsebina paketa | Baterija za dron, Torba, Daljinski upravljalnik, Dron, FPV očala, Krpica, Polnilni kabel, Polnilna postaja, Zaščita kamere, Izvijač, Vijaki, Propelerji |
| Rezervna baterija za dron | 2 kosa |
| Podkategorija Open | A1 |
| Oznaka | C1 |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Droni |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 6937224137639 |
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
