DJI Avata 360 Fly More Combo (DJI RC 2)
Koda: A12.05.0002



Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
DJI Avata 360 Fly More Combo (DJI RC 2): Ultimativni FPV dron za dih jemajoče 360° doživetje
Doživite svobodo pravega FPV letenja z DJI Avata 360 Fly More Combo. Napredna 360° kamera, izjemen doseg in vrhunska stabilizacija slike ga naredijo za idealno izbiro tako za začetnike kot za zahtevne navdušence. Odkrijte svet iz novih zornih kotov – varno, hitro in v vrhunski kakovosti.
8K video & 100Mpx fotografije
Ujemite posnetke v osupljivi ločljivosti 8K in fotografije v kakovosti 100 Mpx. Vsaka podrobnost vašega leta bo ostra in živahna.
Neprekosljiva svoboda letenja
Doseg prenosa do 20 km (CE), čas letenja 23 minut in odpornost proti vetru do 10,7 m/s pomenijo največje možnosti za vaša doživetja.
360° kamera & stabilizacija slike
Popolnoma gladki in stabilni posnetki zahvaljujoč napredni stabilizaciji in izjemno širokemu vidnemu polju 200°. Ujemite svet iz perspektive, kot je še niste doživeli.
Revolucionarna 360° kamera za neprekosljiv pogled
Z 360° kamero in senzorjem 1/1,1" boste ujeli celotno okolico v osupljivi kakovosti. Ne glede na to, ali snemate akcijske lete ali mirne posnetke pokrajine, bo vsak trenutek zajet povsem zvesto.
Napredna svetlobna prepustnost f/1,9 zagotavlja odlične rezultate tudi v slabših svetlobnih pogojih.
Vrhunska stabilizacija za gladke posnetke
Pametna stabilizacija slike izniči tresljaje in vibracije, zato boste tudi pri dinamičnih FPV letih pridobili gladek video brez kompromisov. Vaša vsebina bo vedno delovala profesionalno.
Vzdržljivost letenja in izjemen doseg
Z največjim časom letenja 23 minut in prenosnim dosegom do 20 000 m (CE) boste dobili svobodo raziskovanja oddaljenih krajev brez omejitev. V paketu prejmete 2 rezervni bateriji, ki podaljšata vašo avanturo.
Prednost je tudi hitro polnjenje in pregleden nadzor energije neposredno v aplikaciji DJI Fly.
Napredne varnostne in asistenčne funkcije
Dron je opremljen s funkcijami, kot so avtomatsko pristajanje, GPS in zaznavanje ovir, ki bistveno povečajo varnost leta in zmanjšajo tveganje za nesreče. Popolna izbira ne le za začetnike, temveč tudi za izkušene pilote, ki iščejo zanesljivost.
Trdna konstrukcija s poudarkom na praktičnosti
Avata 360 ponuja vzdržljivo ohišje (teža 455 g) in kompaktne dimenzije, zaradi katerih je enostavno prenosljiv in kos tudi zahtevnejšim pogojem. V kompletu najdete torbo, polnilno postajo, zaščito za kamero in dodatno opremo za udobno upravljanje in vzdrževanje.
Ogromna kapaciteta shranjevanja in prilagodljivost snemanja
Notranji pomnilnik 42 GB in podpora Micro SDXC kartic do 1 000 GB omogočata shranjevanje ur videoposnetkov in tisoče fotografij. Posnetke lahko shranjujete v formatih MP4, DNG in JPEG za enostavno urejanje in deljenje.
Specifikacije
| Proizvajalec | DJI |
|---|---|
| Model | Avata 360 |
| Konstrukcija | Fiksna |
| Uporaba | FPV, Za začetnike, Dirkaška |
| Upravljanje | Z upravljalnikom |
| Največja višina | 120 m |
| Največja nadmorska višina | 4 500 m |
| Največja hitrost | 64,8 km/h |
| Najdaljši čas letenja | 23 min |
| Doseg prenosa | 10 000 m |
| Doseg prenosa (CE) | 20 000 m |
| Letalne funkcije | Samodejno pristajanje, Zaznavanje ovir, GPS |
| Največja sila vetra | 10,7 m/s |
| Najvišja delovna temperatura | 40 °C |
| Najnižja delovna temperatura | -10 °C |
| Tip kamere | 360 |
| Velikost senzorja | 1/1,1 |
| Svetlobna moč objektiva | f/1,9 |
| Min. občutljivost ISO | 100 |
| Maks. občutljivost ISO | 12 800 |
| Najvišja ločljivost videa | 8K (7680 × 4320) |
| Video formati | MP4 |
| Najvišja ločljivost fotografij | 100 Mpx |
| Foto formati | DNG, JPEG |
| Vidno polje | 200 ° |
| Funkcije kamere | Stabilizacija slike |
| Notranji pomnilnik | 42 GB |
| Reža za pomnilniško kartico | Da |
| Največja velikost SD kartice | 1 000 GB |
| Združljive pomnilniške kartice | Micro SDXC |
| Tip baterije drona | Li-Ion |
| Število baterij za delovanje drona | 1 kos |
| Baterija | 700 mAh |
| Čas polnjenja | 100 min |
| Tip baterije krmilnika | Li-Ion |
| Število baterij v krmilniku | 1 kos |
| Širina (razložen) | 19,9 cm (199 mm) |
| Dolžina (razložen) | 24,6 cm (246 mm) |
| Višina (razložen) | 5,55 cm (55,5 mm) |
| Teža | 455 g |
| Vsebina paketa | Baterija za dron, Torba, Daljinski upravljalnik, Dron, Polnilni kabel, Polnilna postaja, Zaščita kamere, Izvijač, Vijaki, Propeler |
| Rezervna baterija za dron | 2 kosa |
| Podkategorija Open | A1 |
| Oznaka | C1 |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Droni |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 6937224137622 |
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
