DJI Avata 360 (DJI RC 2)
Koda: A12.05.0009



Sorodni izdelki
Podroben opis izdelka
DJI Avata 360 – FPV dron nove generacije z osupljivo 360° kamero
Doživite pravo svobodo letenja z DJI Avata 360. Vrhunska kamera, izjemna stabilnost in največja varnost – vse v kompaktni napravi za vsakogar, ki želi ustvarjati brez omejitev.
8K video & fotografije v ločljivosti 100 Mpx
Snemajte in zajemajte posnetke z dih jemajočo ostrino, ki presega običajne standarde. Vaša vsebina bo vedno izstopala z najvišjo kakovostjo podrobnosti.
Neprekosljiv doseg in vzdržljivost
Letite do 23 minut in z dosegom prenosa 10 km imate več prostora za ustvarjalnost in zagotovilo, da ujamete vsak trenutek.
Varnost in intuitivno upravljanje
Napredne funkcije, kot so zaznavanje ovir, GPS in samodejno pristajanje, naredijo Avata 360 idealno izbiro tudi za začetnike.
8K video in 360° kamera za neomejeno ustvarjalnost
Zahvaljujoč 360° kameri z ločljivostjo videa do 8K in fotografijam v 100 Mpx boste ujeli vsako podrobnost iz katerega koli kota. Razširite svoje možnosti in ustvarite vsebino, ki bo navdušila vaše občinstvo.
Stabilen let v vseh pogojih
Trdna konstrukcija in odpornost na veter do 10,7 m/s zagotavljata stabilen let tudi v zahtevnejših pogojih. Zanesite se na natančno upravljanje in varnost skozi celoten let.
Napredne letalne funkcije za največjo varnost
Zaznavanje ovir, GPS in funkcija samodejnega pristajanja ščitijo vaš dron tudi v nepričakovanih situacijah. Uživajte v letu z mirno glavo zahvaljujoč avtomatiziranim varnostnim funkcijam, ki delujejo namesto vas.
Izboljšan pomnilnik in hiter prenos podatkov
Shranite več posnetkov zahvaljujoč 42 GB notranjega pomnilnika in podpori za Micro SDXC kartice do 1 000 GB. Vaši podatki so vedno varno shranjeni in hitro dostopni za nadaljnjo obdelavo.
Kompaktne dimenzije, profesionalna zmogljivost
DJI Avata 360 tehta le 455 g in z dimenzijami 5,55 × 19,9 × 24,6 cm je idealen za potovanja in akcijo. Profesionalna tehnologija v ohišju, ki gre v vsak nahrbtnik
Enostavno upravljanje za začetnike in izkušene pilote
Upravljanje z novim DJI RC 2 je intuitivno in natančno. Zaradi avtomatiziranih načinov in podpore FPV bo v letenju užival vsak – od popolnih začetnikov do izkušenih tekmovalcev.
Specifikacije
| Proizvajalec | DJI |
|---|---|
| Model | Avata 360 |
| Konstrukcija | Fiksna |
| Uporaba | FPV, Za začetnike, Dirkaški |
| Upravljanje | Z daljincem |
| Največja višina | 120 m |
| Največja višina nad morjem | 4 500 m |
| Največja hitrost | 64,8 km/h |
| Najdaljši čas letenja | 23 min |
| Doseg prenosa | 10 000 m |
| Doseg prenosa (CE) | 20 000 m |
| Letalne funkcije | Samodejno pristajanje, Zaznavanje ovir, GPS |
| Največja moč vetra | 10,7 m/s |
| Najvišja delovna temperatura | 40 °C |
| Najnižja delovna temperatura | -10 °C |
| Tip kamere | 360 |
| Velikost senzorja | 1/1,1 |
| Svetlobna jakost objektiva | f/1,9 |
| Min. občutljivost ISO | 100 |
| Maks. občutljivost ISO | 12 800 |
| Največja ločljivost videa | 8K (7680 × 4320) |
| Video formati | MP4 |
| Največja ločljivost fotografij | 100 Mpx |
| Foto formati | DNG, JPEG |
| Vidno polje | 200 ° |
| Funkcije kamere | Stabilizacija slike |
| Notranji pomnilnik | 42 GB |
| Reža za pomnilniško kartico | Da |
| Največja velikost SD kartice | 1 000 GB |
| Združljive pomnilniške kartice | Micro SDXC |
| Tip baterije drona | Li-Ion |
| Število baterij za delovanje drona | 1 kos |
| Baterija | 700 mAh |
| Čas polnjenja | 100 min |
| Tip baterije krmilnika | Li-Ion |
| Število baterij v krmilniku | 1 kos |
| Širina (razložen) | 19,9 cm (199 mm) |
| Dolžina (razložen) | 24,6 cm (246 mm) |
| Višina (razložen) | 5,55 cm (55,5 mm) |
| Teža | 455 g |
| Vsebina paketa | Baterija za dron, Daljinski upravljalnik, Dron, Krpica, Polnilni kabel, Zaščita za kamero, Izvijač, Vijaki, Propelerji |
| Podkategorija Open | A1 |
| Oznaka | C1 |
Dodatni parametri
| Kategorija: | Droni |
|---|---|
| Garancija: | 2 leti |
| EAN: | 6937224137615 |
Razprava
Bodite prvi, ki bo objavil članek k tej postavki!
